Grafik Tasarım

Kurumsal Kimlik Tasarımı

IDC AJANS ekibi olarak, hikayenizi dinleyip sizin için kurumunuzun kimliğini özgün, modern ve yenilikçi bir bakış açısıyla inşa ediyoruz.

 
 

Kurumsal Kimlik Nedir?

Kurumsal kimlik, şirketinizi, ürününüzü ya da hizmetinizi yansıtan özel bir tanıtma yoludur. Kişi kimlikleri gibi kurumsal kimlikler de kurumlara özel olmalıdır.

Kurumsal kimlik oluşturmak için gerekli temel unsurlar vardır;

  • Misyon
  • Değerler
  • Marka Kimliği
  • Rakiplerden Ayrılan Eşsiz hikayeniz
  • Markanızın Bırakacağı izler

IDC AJANS ekibi olarak, eşsiz hikayelerinizi dinliyoruz. Bizim amacımız hikayelerinizi dinleyip, her yeni hikâyede kurumunuzun kimliğini en iyi şekilde inşa edebilmek. Size kurumsal kimlik hizmeti sunarken kurumsal kimliğinizin akılda kalıcı olmasına, eşsiz olmasına ve anlattığınız tüm hikayelerde yeniden “anlam” kazanmasına önem veriyoruz.

Banner Tasarımı

Banner reklamlar, bulunduğu yerden web sitelerine köprü işlevi olan reklam araçlarıdır. Durağan, hareketli, etkileşimli oluşuna göre sınıflandırıldığı gibi; piksel cinsinden boyutlarına göre ve uygulanış biçimine göre de sınıflandırılır.

Banner Tasarımı Nedir?

Banner, web sitesinde olan reklam panoları olarak adlandırılabilir. Sizin hizmet ya da ürününüzle web sitesinde görünmenizdir. Digipeak ekibi olarak biz bannerı bir “sahne” olarak tanımlıyoruz.

Bannerlar web sitesinde kendinizi tanıtmanız için size ayrılan bir sahne gibi düşünülebilir. Size ayrılan sahneyi dizayn etmek için yani bannerı tasarlamak için dikkat etmeniz kurallar vardır. Bu kurallar;

  • Ölçüler önemlidir. Eğer ölçülere uyulmazsa dekorunuz olan kullanacağınız reklam görsellerine ya da reklam metinlerine yer kalmaz.
  • Sahnenizi, izleyiciler yani hedef müşterileriniz için iyi görsellerle doldurmanız gerekmektedir. 

Katalog/Broşür Tasarımı

Kurumsal kimliğinizle uyumlu, özgün, modern ve ihtiyaçlarınızı eksiksiz bir şekilde giderecek katalog ve broşür tasarımları yapıyoruz.

Hizmetimiz hakkında
Sorularınız mı var?

Grafik Tasarım

Sahnenizi yani bannerınızı orantılı olmasına ve ölçülere dikkat ederek tasarlıyoruz.

Hedeflediğiniz projeyi hayata geçirmeden ekibimizle birlikte ihtiyaçlarınızı analiz ediyoruz, size özel bir kurumsal kimlik stratejisi belirliyoruz ve bunu yaparken sizin onayınızı almayı ihmal etmiyoruz.
Katalog sayfanızı sizin ihtiyaçlarınız, marka hikayeniz ve kullanılan görseller belirleyecektir.
Sitenizin müşteriler üzerindeki ilk izlenimi çok önemlidir. Web sitenizi zenginleştiren ve web sitenize girildiği an göze çarpan ilk yer bannerdır. Banner sitenizi ziyaret eden müşterilerinize, sitenizde ne yapacaklarına dair yol gösterdiğinden banner tasarımı oldukça önemlidir.
Site içi SEO çalışması, site yapısındaki yazılımsal durumların doğru çalışıp çalışmadığını ve sitedeki içeriklerin arama motoru kriterine uygun olup olmadığını kontrol eder. Digipeak Agency bu sürece bir çok teknik SEO analiz aracı kullanarak, titizlikle sorunu belirleyerek ve hızlı bir aksiyon planıyla müdahale etmektedir.