Web Tasarım

Web Tasarım

Dünya standartlarında kurumsal web tasarım projelerimiz ile websitenizin global pazarda yer bulmasını sağlıyoruz. Biz tasarlıyoruz, birlikte büyüyoruz!

Web Tasarım Hizmeti

Web tasarımı, bir web sitesinin planlanması, tasarlanması ve oluşturulması sürecidir. Web tasarım hizmeti araştırma, analiz, programlama, kodlama, arayüz tasarımı ve testleri de içerisinde bulundurur. Bu hizmetler tek seferlik projelerden sürekli bakıma kadar değişebilir.

En başından beri web tasarımı ve kodlama karmaşık ve zaman alan bir süreç olmuştur. Bu yüzden, web tasarımcılarının bir site geliştirirken birçok faktörü göz önünde bulundurması önemlidir. Bunlar arasında sitede gezinmemesaj netliğigörüntü kalitesiiçerik yönetimi ve kullanıcı arayüzü (UI) tasarımı gibi unsurlar yer alır.

Kurumsal Web Tasarım Nedir?

Kurumsal web tasarımı, bir firmanın kurumsal kimliğini dijital dünyada en iyi şekilde yansıtmak için yapılan web tasarım ve kodlama hizmetine verilen isimdir. Bir firmanın kurumsal web sitesini oluşturmak için uygun tasarım, kodlama, analiz ve testler uygulanır.

Web Tasarım Hizmetlerimiz Neler?

Web tasarım hizmetlerimiz, web sitenizin güncel teknolojik cihazlara uygun, şık ve profesyonel şekilde tasarlanması için sunduğumuz hizmetlerdir.

Kodlama

Kodlamanın front-end kısmında, tasarlanan arayüzün hayata geçirilmesi ve kullanıcı deneyiminin en üst seviye çıkartılması sağlanır.

Hizmetimiz hakkında
Sorularınız mı var?

Front-End Deneyim Özellikleri

Kodlamanın back-end kısmı, kullanım kolaylığı ve sistemin hızlı çalışmasını sağlayacak şekilde işlenir. Web sitenizin altyapısı tüm teknolojik cihazlara uygun şekilde çalışması için HTML5, CSS3 ve Bootsrap kullanılarak işlenir. 

Tasarım ve yazılımın yapılması ve sitenin tamamen yayına girmesi için (müşteri onay süreci ve bilgi ve içerik tedariki süresi hariç) yaklaşık olarak 30-35 gündür.

Web tasarımı, bir şirketin web sitesinin en etkili şekilde oluşturulması için sunulan hizmetlerin tümüne verilen isimdir. Web tasarımı, web tasarım ajansları tarafından projelendirilerek sürdürülür.

Web tasarım hizmetleri web site tasarım, kodlama ve raporlama hizmetleri ve bu hizmetlerin içerdiği alt hizmetleri kapsar.

En iyi web tasarımı kurumsal kimliği en iyi şekilde yansıtarak, kullanıcı dostu, yenilikçi, özgün içerikli ve hızlı websiteleri tasarlayarak elde edilir.