Sunduğumuz Hizmetler

SEO

Web Tasarım

Dijital Reklam Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi

Mobil Uygulama

Pazaryeri Yönetimi

Grafik Tasarım

SEO

SEO

IDC Ajans

İnternet kullanımının yaygınlaşmasıyla birlikte birçok sektör dijital dünyada yer almaya başladı. Rekabetin günden güne yoğunlaştığı dijitalde görünür olmak için web sitenizde SEO çalışmaları yapmanız çok önemlidir.

Detaylar
Web Tasarım

Web Tasarım

IDC Ajans

Web tasarımı, bir web sitesinin planlanması, tasarlanması ve oluşturulması sürecidir. Web tasarım hizmeti araştırma, analiz, programlama, kodlama, arayüz tasarımı ve testleri de içerisinde bulundurur. Bu hizmetler tek seferlik projelerden sürekli bakıma kadar değişebilir.

Detaylar
Dijital Reklam Yönetimi

Dijital Reklam Yönetimi

IDC Ajans

Dijital reklam yönetimi hizmeti sayesinde firmanız bünyesinde verdiğiniz reklamları daha etkili bir şekilde yöneterek hedef kitlenize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Reklam bütçesi, firmaların en büyük giderleri arasında yer alır. Kimi zaman reklam bütçeleri milyonlarca liraya ulaşabilir. Ancak reklamlar etkili bir şekilde tasarlanıp yönetilmezse harcanan paralar boşa gitmiş olur.

Detaylar
Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi

IDC Ajans

Yapılan araştırmalar, sosyal medyanın alışveriş alışkanlıkları üzerinde büyük etkiye sahip olduğunu göstermektedir. Öyle ki bugün insanların %55’i satın alma işlemi öncesinde ürün ve marka hakkında sosyal medya üzerinden araştırma yapmaktadır. Bu noktada profesyonel sosyal medya yönetimi, markanızın fark edilirliğini ve akılda kalıcılığını arttırmanıza yardımcı olacaktır.

Detaylar
Mobil Uygulama

Mobil Uygulama

IDC Ajans

Mobil uygulama, bir cep telefonu veya tablet gibi mobil cihazlarda çalışan bir yazılımdır. Mobil uygulamalar, cep telefonları ve tabletler üzerinde çeşitli işlemler yapmak için kullanılır. Örneğin, bir mobil uygulama kullanıcıların mesajlaşmalarını yönetmek, hava durumunu takip etmek, müzik dinlemek veya oyun oynamak gibi işlemleri yapmalarına olanak sağlar.

Detaylar
Pazaryeri Yönetimi

Pazaryeri Yönetimi

IDC Ajans

E-ticaret stratejinizi geliştirmek ve/veya sıfırdan strateji ve platformlarınızın oluşturması konusunda size yardımcı olmak için buradayız. Pazar Yerleri yönetimi süreçlerimiz, bu alanda deneyimli ekibimiz tarafından yapılan teknik pazar araştırması, kategori, rakip ve fiyat analizi ile başlar. Odağımız, strateji geliştirmek ve yeniden tasarlamak, gerçekçi beklentileri dikkate almak ve planlamayı yaparak, uygulamasını sağlamaktır.

Detaylar
Grafik Tasarım

Grafik Tasarım

IDC Ajans

Kurumsal Kimlik Tasarımı, Banner Tasarımı, Katalog/Broşür Tasarımı gibi işletmenizin ihtiyaçları doğrultusunda profesyonel ekibimiz ile grafik tasarım hizmeti vermekteyiz.

Detaylar

SON ÇALIŞMALARIMIZ

Referanslarımız

  • Hepsi
  • Website

Aldemir Solar Enerji

Solar Sanal Market

Güneş Enerji Sistemi

Tahal Kuyumculuk

Sersis Sera

Panelsan

Working Process

How does it work

01

Discovery

Our content strategy focuses on aggregation, storage and distribution to digitize, acquire, optimize

02

Analytics

Are you ready to obliterate the status quo? Gone are the days of the mundane desk job

03

Content Development

We rethink the process and work together to streamline it, rebuild it, and deliver it back smarter than before.

04

Product Lauch

Extended period of consulting to AIFS, working closely with the internal team and gaining a deep understand.